2700904 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2700904 FINE CORE

Шифра на артикл: 16047
0 МКД
4.690 МКД
2.814 МКД
Заштеда: 1.876 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 155
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол