JF02958791 CLASSICS
JF02958791 CLASSICS
JF02958791 CLASSICS
JF02958791 CLASSICS
JF02958791 CLASSICS
JF02958791 CLASSICS
FOSSIL

JF02958791 CLASSICS

Шифра на артикл: 15973
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 18,5
Боја на накит Бела, Златна
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30435
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30451
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28913
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27262
6.690 МКД