БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BMU11 MINUETTO
BMU11 MINUETTO
BMU11 MINUETTO
BMU11 MINUETTO
BROSWAY

BMU11 MINUETTO

Шифра на артикл: 15921
Šifra proizvođača: MINUETTO
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22625
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 19342
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 18876
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 17859
2.190 МКД