БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRJ21 ROMEO & JULIET
BROSWAY

BRJ21 ROMEO & JULIET

Шифра на артикл: 15911
Šifra proizvođača: ROMEO & JULIET
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18880
1.554 МКД
Заштеда 40%
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 15921
4.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 15791
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 15788
2.690 МКД