BRF22 RIFLESSI
BRF22 RIFLESSI
BRF22 RIFLESSI
BRF22 RIFLESSI
BROSWAY

BRF22 RIFLESSI

Шифра на артикл: 15904
Šifra proizvođača: RIFLESSI
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 27261
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26739
7.281 МКД
Заштеда 10%
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26521
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25971
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД