БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BBN04 RIBBON
BBN04 RIBBON
BBN04 RIBBON
BBN04 RIBBON
BROSWAY

BBN04 RIBBON

Шифра на артикл: 15892
Šifra proizvođača: RIBBON
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Должина на накит (mm) 800
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
4.490 МКД