БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BEO02 EPSILON
BEO02 EPSILON
BEO02 EPSILON
BEO02 EPSILON
BROSWAY

BEO02 EPSILON

Шифра на артикл: 15863
Šifra proizvođača: EPSILON
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.090 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.190 МКД