САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRT28 E-TRING
BRT28 E-TRING
BRT28 E-TRING
BRT28 E-TRING
BROSWAY

BRT28 E-TRING

Шифра на артикл: 15847
Šifra proizvođača: E-TRING
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara