БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRT23 E-TRING
BRT23 E-TRING
BRT23 E-TRING
BRT23 E-TRING
BROSWAY

BRT23 E-TRING

Шифра на артикл: 15843
Šifra proizvođača: E-TRING
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Златна, Розева
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara