БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTN45 N-TRING
BTN45 N-TRING
BTN45 N-TRING
BTN45 N-TRING
BROSWAY

BTN45 N-TRING

Шифра на артикл: 15841
Šifra proizvođača: N-TRING
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 490
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara