ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTN44 N-TRING
BTN44 N-TRING
BTN44 N-TRING
BTN44 N-TRING
BROSWAY

BTN44 N-TRING

Шифра на артикл: 15840
Šifra proizvođača: N-TRING
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 490
Боја на накит Златна, Розева
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Битола - Широк Сокак, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
7.790 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД
string(0) ""
string(0) ""