БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTN11 B-TRING
BTN11 B-TRING
BTN11 B-TRING
BTN11 B-TRING
BROSWAY

BTN11 B-TRING

Шифра на артикл: 15832
Šifra proizvođača: B-TRING
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 203
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22625
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 20095
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 19342
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 18884
2.590 МКД