БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFF46 AFFINITY
BFF46 AFFINITY
BFF46 AFFINITY
BFF46 AFFINITY
BROSWAY

BFF46 AFFINITY

Шифра на артикл: 15824
Šifra proizvođača: AFFINITY
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21862
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21784
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21779
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21414
2.490 МКД