БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFF42C AFFINITY
BFF42C AFFINITY
BFF42C AFFINITY
BFF42C AFFINITY
BROSWAY

BFF42C AFFINITY

Шифра на артикл: 15821
Šifra proizvođača: AFFINITY
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22491
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22489
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22481
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22479
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1