БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFF42B AFFINITY
BFF42B AFFINITY
BFF42B AFFINITY
BFF42B AFFINITY
BROSWAY

BFF42B AFFINITY

Шифра на артикл: 15820
Šifra proizvođača: AFFINITY
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Елегантен
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 23298
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 23297
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 23285
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 23284
2.390 МКД
Количина: 1