БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK126 CHAKRA
BHK126 CHAKRA
BHK126 CHAKRA
BHK126 CHAKRA
BROSWAY

BHK126 CHAKRA

Шифра на артикл: 15789
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24437
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 24182
7.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 24183
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 24070
3.890 МКД