БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK101 CHAKRA
BHK101 CHAKRA
BHK101 CHAKRA
BHK101 CHAKRA
BROSWAY

BHK101 CHAKRA

Шифра на артикл: 15785
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
1.554 МКД
Заштеда: 1.036 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18876
1.554 МКД
Заштеда 40%
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 18600
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 17859
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 17858
2.190 МКД
Количина: 1