БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK64 CHAKRA
BHK64 CHAKRA
BHK64 CHAKRA
BHK64 CHAKRA
BROSWAY

BHK64 CHAKRA

Шифра на артикл: 15779
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.590 МКД
2.154 МКД
Заштеда: 1.436 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 20095
2.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 19342
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 18883
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 18882
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД