БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK54 CHAKRA
BHK54 CHAKRA
BHK54 CHAKRA
BHK54 CHAKRA
BROSWAY

BHK54 CHAKRA

Шифра на артикл: 15776
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18884
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 18602
5.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 15773
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 15770
3.390 МКД
Количина: 1