БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK51 CHAKRA
BHK51 CHAKRA
BHK51 CHAKRA
BHK51 CHAKRA
BROSWAY

BHK51 CHAKRA

Шифра на артикл: 15773
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
2.034 МКД
Заштеда: 1.356 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18884
1.295 МКД
Заштеда 50%
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 18602
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 15776
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 15770
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Количина: 1