БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK37 CHAKRA
BHK37 CHAKRA
BHK37 CHAKRA
BHK37 CHAKRA
BROSWAY

BHK37 CHAKRA

Шифра на артикл: 15764
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18883
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 18879
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 15758
3.390 МКД