САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK27 CHAKRA
BHK27 CHAKRA
BHK27 CHAKRA
BHK27 CHAKRA
BROSWAY

BHK27 CHAKRA

Шифра на артикл: 15757
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22624
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 15776
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 15760
1.695 МКД
Заштеда 50%
3.390 МКД