BHK20 CHAKRA
BHK20 CHAKRA
BHK20 CHAKRA
BHK20 CHAKRA
BROSWAY

BHK20 CHAKRA

Шифра на артикл: 15753
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22625
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 15921
2.195 МКД
Заштеда 50%
4.390 МКД