БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK17 CHAKRA
BHK17 CHAKRA
BHK17 CHAKRA
BHK17 CHAKRA
BROSWAY

BHK17 CHAKRA

Шифра на артикл: 15750
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18876
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 18600
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 17854
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 17853
2.190 МКД