WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
SAER15016 GIOIA
SAER15016 GIOIA
SAER15016 GIOIA
SAER15016 GIOIA
MORELLATO

SAER15016 GIOIA

Шифра на артикл: 11384
Šifra proizvođača: GIOIA
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,8

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 19349
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19348
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19340
3.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19339
3.090 МКД
string(0) ""
string(0) ""