БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2700869 CASUAL CORE
TOMMY HILFIGER

2700869 CASUAL CORE

Шифра на артикл: 15400
Šifra proizvođača: CASUAL CORE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25204
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25096
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25099
3.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 25101
2.690 МКД