2700998 CASUAL CORE
TOMMY HILFIGER

2700998 CASUAL CORE

Шифра на артикл: 15393
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит 180
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност Палма Мол, Гостивар