БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SZV36 BANDY
SECTOR

SZV36 BANDY

Шифра на артикл: 15199
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara