SZV34 BANDY
SECTOR

SZV34 BANDY

Шифра на артикл: 15187
0 МКД
2.390 МКД
1.673 МКД
Заштеда: 717 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сина
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Охрид, Поинт Ретаил Парк

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""