БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SALY23 BOULE
MORELLATO

SALY23 BOULE

Шифра на артикл: 15153
Šifra proizvođača: BOULE
0 МКД
2.390 МКД
1.434 МКД
Заштеда: 956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Елегантен
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21869
4.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 21866
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 21865
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 21863
3.790 МКД