БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SALY15 BOULE
MORELLATO

SALY15 BOULE

Шифра на артикл: 15144
Šifra proizvođača: BOULE
0 МКД
2.390 МКД
1.434 МКД
Заштеда: 956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Елегантен
Достапност OUTLET Аеродром, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.090 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.190 МКД