БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF00841040 S VINTAGE GLITZ
JF00841040 S VINTAGE GLITZ
JF00841040 S VINTAGE GLITZ
JF00841040 S VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF00841040 S VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 15098
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 65
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22633
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22630
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22628
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22626
1.890 МКД