ДОБИЈ FOSSIL НЕСЕСЕР ЗА НАКИТ!
ИЗНЕНАДУВАЊА НА УЛ. МАКЕДОНИЈА!
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF02902040 CLASSICS
JF02902040 CLASSICS
JF02902040 CLASSICS
JF02902040 CLASSICS
FOSSIL

JF02902040 CLASSICS

Шифра на артикл: 14985
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Пластика, Челик
Должина на накит (mm) 13
Боја на накит Бела, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 20608
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20605
3.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20540
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20469
2.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""