БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00320100 Just Party
JUST CAVALLI

JCNL00320100 Just Party

Шифра на артикл: 14734
Šifra proizvođača: Just Party
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Златна
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1