БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00200200 Just You
JUST CAVALLI

JCBR00200200 Just You

Шифра на артикл: 14711
Šifra proizvođača: Just You
0 МКД
5.490 МКД
2.196 МКД
Заштеда: 3.294 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23292
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23282
4.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23231
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23229
2.990 МКД
Количина: 1