БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF01144040 CLASSICS
JF01144040 CLASSICS
JF01144040 CLASSICS
JF01144040 CLASSICS
JF01144040 CLASSICS
JF01144040 CLASSICS
FOSSIL

JF01144040 CLASSICS

Шифра на артикл: 14381
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 20
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24103
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24098
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24096
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24081
1.490 МКД