БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKK32014 GEMMA
SAKK32014 GEMMA
SAKK32014 GEMMA
SAKK32014 GEMMA
MORELLATO

SAKK32014 GEMMA

Шифра на артикл: 14333
0 МКД
2.990 МКД
1.794 МКД
Заштеда: 1.196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кварцен камен, Сребро
Дијаметар на прстен (mm) 14
Боја на накит Златна
Стил Елегантен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 21861
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21860
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21854
6.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21853
6.890 МКД