БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKM13 CERCHI
MORELLATO

SAKM13 CERCHI

Шифра на артикл: 14326
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22748
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22531
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22523
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22477
3.190 МКД