ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN84039 CHOKER GUESS MY STYLE
UBN84039 CHOKER GUESS MY STYLE
UBN84039 CHOKER GUESS MY STYLE
UBN84039 CHOKER GUESS MY STYLE
GUESS

UBN84039 CHOKER GUESS MY STYLE

Шифра на артикл: 14193
Šifra proizvođača: CHOKER GUESS MY STYLE
0 МКД
3.290 МКД
1.974 МКД
Заштеда: 1.316 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Метал
Должина на накит (mm) 400
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.411 МКД
Заштеда 10%
3.790 МКД
Додадено во омилени
2.781 МКД
Заштеда 10%
3.090 МКД
Додадено во омилени
5.121 МКД
Заштеда 10%
5.690 МКД
Додадено во омилени
5.121 МКД
Заштеда 10%
5.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""