БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00210407 Just Talk
JUST CAVALLI

JCRG00210407 Just Talk

Шифра на артикл: 14166
Šifra proizvođača: Just Talk
0 МКД
5.490 МКД
2.196 МКД
Заштеда: 3.294 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 20210
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 20209
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 14167
2.196 МКД
Заштеда 60%
5.490 МКД