САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00210400 Just Talk
JUST CAVALLI

JCNL00210400 Just Talk

Шифра на артикл: 14153
Šifra proizvođača: Just Talk
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД