БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26057BLEBR/03 CENTAUR
POLICE

PJ.26057BLEBR/03 CENTAUR

Шифра на артикл: 14076
Šifra proizvođača: CENTAUR
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 230
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23044
4.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22070
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21510
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21508
2.690 МКД
Количина: 1