БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1033998 ELIN
SKAGEN

SKJ1033998 ELIN

Шифра на артикл: 13964
Šifra proizvođača: ELIN
0 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22875
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21835
4.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21444
1.545 МКД
Заштеда 50%
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21441
1.494 МКД
Заштеда 40%
2.490 МКД
Количина: 1