PJ.25515PSB/01 FLORENCE
POLICE

PJ.25515PSB/01 FLORENCE

Шифра на артикл: 9900
0 МКД
3.390 МКД
1.695 МКД
Заштеда: 1.695 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 500
Достапност Куманово, Тетово Центар, OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс