SAAH05           NOTTI
MORELLATO

SAAH05 NOTTI

Шифра на артикл: 9551
0 МКД
3.690 МКД
2.583 МКД
Заштеда: 1.107 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Достапност Рамстор, Палма Мол