SKJ0652791       AGNETHE
SKAGEN

SKJ0652791 AGNETHE

Шифра на артикл: 11113
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит 200
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор