SAAZ08           DUCALE
MORELLATO

SAAZ08 DUCALE

Шифра на артикл: 9144
0 МКД
4.290 МКД
3.003 МКД
Заштеда: 1.287 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор