РАБОТНО ВРЕМЕ ОД 4ти ДО 7ми ЈУНИ
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Во рок од 3 до 5 работни денови за секоја онлајн нарачка

SAAZ02 DUCALE
SAAZ02 DUCALE
SAAZ02 DUCALE
SAAZ02 DUCALE
MORELLATO

SAAZ02 DUCALE

Шифра на артикл: 9139
Šifra proizvođača: DUCALE
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 450

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""