X05600130220099
MORELLATO

X05600130220099

Шифра на артикл: 30085
0 МКД
1.700 МКД
1.700 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Машки
Материјал на ремче Челик
Ширина на ремче 22
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30087
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15250
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15240
1.400 МКД