X4934A95019CR20
MORELLATO

X4934A95019CR20

Шифра на артикл: 30076
0 МКД
1.300 МКД
1.300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30082
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30079
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 24727
1.950 МКД
Додадено во омилени
Ремче 24724
1.100 МКД